اخبار کوتاه

[ad_1]

اخبار کوتاه

رئیس جمهوری ۵ قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد
حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری در نامه‌های جداگانه به وزارت دادگستری و سازمان برنامه و بودجه کشور پنج قانون مصوب مجلس شورای اسلامی‌را برای اجرا، ابلاغ کرد.
بر این اساس،«قانون بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور» برای اجرا به سازمان برنامه و بودجه کشور و قوانین معاهده بین جمهوری اسلامی‌ایران و جمهوری اندونزی در زمینه معاضدت حقوقی متقابل در امور کیفری، موافقتنامه انتقال محکومین به حبس بین جمهوری اسلامی‌ایران و جمهوری ارمنستان، معاهده معاضدت قضایی در موضوعات مدنی و تجاری بین جمهوری اسلامی‌ایران و جمهوری خلق چین و معاهده بین جمهوری اسلامی‌ایران و جمهوری اندونزی در زمینه استرداد مجرمین برای اجرا به وزارت دادگستری ابلاغ شد.

حذف سقف حقوق مدیران ارشد دولتی صحت ندارد
معاون رئیس جمهوری با رد این شایعه که سقف حقوق برای مدیران ارشد دولتی حذف شده است، تاکید کرد: امسال مبانی پرداخت حقوق و مزایای مدیران ارشد و اعضای هیات مدیره شرکت‌های دولتی هیچ تغییری نکرده و مسایل مطرح شده در برخی رسانه‌ها ناشی از بی‌اطلاعی آنها نسبت به قوانین است.
جمشید انصاری دیروز در گفتگو با ایرنا افزود: براساس مصوبه سال گذشته شورای حقوق و دستمزد، سقف خالص پرداختی ماهیانه مقام‌های ارشد سیاسی تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال تعیین شد که تاکنون افزایش نیافته است. رئیس سازمان اداری و استخدامی‌کشور تصریح کرد: پرداختی امسال مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی با تصویب هیات وزیران فقط به میزان ۱۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته که همان افزایش سنواتی است که مطابق قانون شامل حال تمامی‌کارکنان دولت می‌شود.

Email this page

نسخه مناسب چاپ

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *