خط و نشان فوتسال گیتی‌پسند برای رقبای آسیایی

[ad_1]

خط و نشان فوتسال گیتی‌پسند برای رقبای آسیایی

 

نماینده فوتسال ایران در جام باشگاه‌های آسیا با بردی قاطعانه در نخستین بازی برای رقیبانش خط و نشان کشید.
به گزارش ایسنا، ‌تیم فوتسال گیتی پسند ایران دیروز در نخستین بازی خود در جام باشگاه‌های آسیا به مصاف شنژن چین رفت و با نتیجه قاطع هفت بر صفر به برتری رسید.
در نیمه نخست این بازی،‌ به ترتیب محمد زارع، اصغر حسن‌زاده، احمد اسماعیل‌پور و محمد کشاورز برای گیتی پسند گلزنی کردند. در نیمه دوم هم احمد اسماعیل‌پور گل‌های پنجم و ششم و مهرداد جابری گل هفتم را برای نماینده ایران به ثمر رساندند.
شنژن که در این بازی سرمربی و پیمان حفیظی بازیکن ایرانی‌اش را به دلیل اخراج در بازی قبلی در اختیار نداشت، ‌در نیمه دوم بازی با گیتی پسند هم یکی از بازیکنانش با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد.
با توجه به سه تیمی بودن گروه C و تفاضل گل بهتر گیتی‌پسند،‌ این تیم می‌تواند با یک تساوی مقابل شریکر اوزاکا به عنوان تیم نخست گروه به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند. شریکر ژاپن با نتیجه پنج بر یک از سد شنژن گذشته بود.
تیم‌های فوتسال گیتی پسند ایران و شریکر اوزاکا ژاپن از ساعت ۱۱:۳۰ فردا به مصاف هم خواهند رفت.
اسماعیل پور بهترین شد
همچنین کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از پایان بازی گیتی پسند اصفهان و شن‌ژن چین بهترین بازیکن این بازی را انتخاب کرده و بر این اساس احمد اسماعیل‌پور به عنوان تاثیرگذارترین بازیکن میدان معرفی شد.این ملی‌پوش فوتسال سه گل در بازی دیروز به ثمر رساند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *