قاسمی و رحیمی غایبان بزرگ کشتی ایران در پاریس

[ad_1]

قاسمی و رحیمی غایبان بزرگ کشتی ایران در پاریس

 

با ترک تمرینات اردوی تیم ملی توسط دو مدال‌آور کشتی آزاد ایران در المپیک ریو، حسن رحیمی و کمیل قاسمی غایبان بزرگ ایران در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۷ پاریس خواهند بود.
به گزارش ایسنا، پس از قهرمانی رضا اطری در وزن ۵۷ کیلوگرم انتخابی تیم ملی کشتی آزاد که در غیاب حسن رحیمی دارنده مدال برنز المپیک ریو بدلیل مصدومیت بدست آمد، شورای فنی کشتی آزاد اعلام کرد رحیمی می‌تواند در دیدار انتخابی مجدد به مصاف نفرات برتر این وزن برود تا چهره نماینده ایران در مسابقات جهانی پاریس مشخص شود اما رحیمی اعلام کرد بدلیل مصدومیت توان حضور در دیدارهای انتخابی را ندارد و فقط در صورت موافقت شورای فنی می‌تواند خود را مهیای حضور در رقابت های جهانی پاریس آن هم بدون حضور در دیدار انتخابی کند.
با برگزاری اردوی تیم ملی کشتی آزاد در فاصله یک ماه مانده تا رقابت‌های جهانی پاریس، رحیمی به اردو دعوت شد اما پس از ۲ روز حضور در تمرینات، بدلیل فشار ناشی از مصدومیت مینیسک پا نتوانست به تمرینات ادامه بدهد و تمرینات تیم ملی را ترک کرد تا با این اوصاف غایب بزرگ رقابت‌های جهانی فرانسه باشد.
در سنگین وزن هم کمیل قاسمی دارنده مدال های نقره و برنز المپیک در حالیکه در رقابت‌های انتخابی تیم ملی مقابل یدالله محبی جوان با آتیه کشتی ایران نتیجه را واگذار کرد به اردوی تیم ملی دعوت شد اما وی هم پس از یک روز حضور در تمرینات تیم ملی اقدام به ترک تمرینات کرد تا حضور محبی در رقابت‌های جهانی پاریس قطعی شود. کمیل قاسمی هم پیش از مسابقات انتخابی با آسیب دیدگی دست و پنجه نرم می‌کرد.با این شرایط باید منتظر حضور قهرمانان مسابقات انتخابی، در رقابتهای جهانی پاریس بود.
۲ مدال آزادکاران ایران در روز نخست مسابقات آسیایی
آزادکاران نوجوان ایران در روز نخست رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا به یک مدال نقره و یک برنز دست یافتند.
به گزارش ایرنا، رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی آسیا از صبح دیروزبا مسابقات سه وزن نخست در شهر بانکوک تایلند آغاز شد.
در پایان مسابقات روز نخست «مرتضی پورمرتضوی» در وزن ۵۸ کیلوگرم به مدال نقره رسید و «مهدی ویسی» در وزن ۴۲ کیلوگرم مدال برنز کسب کرد.در وزن ۵۰ کیلوگرم، «محمد ابراهیمی» از دور رقابت ها کنار رفت.
قرعه کشی هفت وزن باقی مانده مسابقات هم دیروز برگزار شدودر وزن ۴۶ کیلوگرم، «سید عرفان جعفریان» ، «مهدی عشقی»در وزن۵۴ کیلو گرم ودر وزن ۶۳ کیلوگرم، «امیرحسین مقصودی» در وزن ۶۹ کیلوگرم، «سیدمبین حسینی»ودر وزن ۷۶ کیلوگرم، «میثم زارع»و «عباس فروتن» دروزن ۸۵کیلو گرم ودر وزن ۱۰۰ کیلوگرم، «سیدمهدی هاشمی» حریفان دور نخست خود را شناختند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *